KARDIO ZÓNA

Chcete-li intenzivně hubnout, trénovat pro velké výkony či jen zvýšit vaši stávající kondici, neměli byste v B-Fit fitness vynechat návštěvu kardio zóny. K náležitému a nezbytnému rozehřátí využijte cross trainery, běžecké pásy, veslovací trenažéry, stepper nebo také spinningové kolo.

Chcete-li se věnovat jen horní polovině svého těla, jistě oceníte veslovací trenažéry. Zátěž je vždy volitelná od nízké pro začátečníky až po vysokou pro zkušené veslaře. Využijete možnosti poměřit své síly v závodu dvojic, které veslovací trenažéry umožňují. Dámy zajisté ocení formování dolní poloviny těla na stepperu nebo spinningovém kole. Pro rozehřátí celého těla je ideální Cross trainer s až 9 programy včetně měření tepu. Prší nebo je venku nesnesitelné horko? Přijďte si zaběhat na běžeckém pásu. Začít lze pomalou chůzí a po určité době si vyběhnout třeba i mírný kopec nebo v rychlém tempu proběhnout pláně Austrálie či Francie.

Pro co nejdokonalejší a nejefektivnější spalování tuků se nebojte využít našich profesionálních trenérů, poradců a odborníků na výživu.

img 0166

 

 


Kontakt

B-Fit fitness
8. pěšího pluku 1975
738 01 Frýdek-Místek
tel.: 724 033 533
email: recepce@b-fitness.cz